Mystic Falls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

No idea what I'm doing here

4 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3 1, 2, 3  Next

Go down

No idea what I'm doing here Empty No idea what I'm doing here

Postitamine by Victoria Brown Nelj Juul 19, 2012 6:20 pm

Victoria oli sattunud parki jalutades mööda linna. Ta ei teadnud ju tegelt siit linnast eriti kedagi peale oma vanaema, kuigi oli elanud siin juba peaaegu, et aasta. Ta siis oli oma jalutus retkega jõudnud parki. Ta istus muru peale maha ja vaatas niisama ringi. Tal oli väga igav ikka. Mõne aja pärast ta vahtis juba pikutades taevast, kus oli paar pilve aga õnneks valged ja hõredad ehk siis mitte vihma pilved.

OT: Liitugu need kes pidid ehk siis Kathriene, Milla(Damon), Caroline, Ralph ja siis veel ka minu teine kasutaja Elena. Very Happy


Viimati muutis seda Victoria Brown (Nelj Juul 19, 2012 7:01 pm). Kokku muudetud 1 kord
Victoria Brown
Victoria Brown
Populaarne tüüp
Populaarne tüüp

Postituste arv : 181
Join date : 19/07/2012

Tagasi üles Go down

No idea what I'm doing here Empty Re: No idea what I'm doing here

Postitamine by Ralph Cloeten Nelj Juul 19, 2012 6:41 pm

Ralph kõndis pargis. Ta kaalus, kas teha täna trenni või mitte. Ei tea, mõtles poiss, selgusele jõudmata. Mp3 tema kõrvas mõllas ning tuju oli mehel hea. Ta vaatas ringi ja märkas eemal üht kena neiut murul lebamas. Tal tundub päris igav olevat, mõtles Ralph ning otsustas tüdrukule seltsi pakkuda. Ta hiilis vaikselt tütarlapse juurde ning varjas siis oma näoga äkki taeva, mida neiu oli jõllitanud, ja ütles siis ülemeelikult naeratades: "Tervitus,"
Ralph Cloeten
Ralph Cloeten
Populaarne tüüp
Populaarne tüüp

Postituste arv : 166
Join date : 19/07/2012
Age : 29

http://clubcreate.com/#!/none222

Tagasi üles Go down

No idea what I'm doing here Empty Re: No idea what I'm doing here

Postitamine by Victoria Brown Nelj Juul 19, 2012 6:47 pm

"Tere," lausus Victoria naeratades tundmatule, kes tema ime armast taevast varjas. "Äkki saaksite nii seista, et teie ei varjaks minu ime armast taevast?" küsis ta naerdes, see lause kõlas lihtsalt nii naljakalt talle.
Victoria Brown
Victoria Brown
Populaarne tüüp
Populaarne tüüp

Postituste arv : 181
Join date : 19/07/2012

Tagasi üles Go down

No idea what I'm doing here Empty Re: No idea what I'm doing here

Postitamine by Katherine Pierce Nelj Juul 19, 2012 6:50 pm

Katherine jälgis seda kaugusest. Ta oli oma verejanu ühe matkajaga vigistanud, aga neid kahte vaadates hakkasid ta silmad punaseks tõmbuma. Katherinele meeldis oma ohvritega mängida, niisiis silus ta oma juuksed enam vähem patsi ja kõndis sinna. Elena pidi neid ilmselt tundma, niisiis ei hakka nad midagi kahtlustama.
Katherine Pierce
Katherine Pierce
Populaarne tüüp
Populaarne tüüp

Postituste arv : 171
Join date : 19/07/2012

Tagasi üles Go down

No idea what I'm doing here Empty Re: No idea what I'm doing here

Postitamine by Ralph Cloeten Nelj Juul 19, 2012 6:53 pm

"Sinu ime armast taevast," kordas Ralph muigega kulmu kortsutades. Ralph liigutas veidi oma pead paremale. Nii, et tema nägu endiselt taevast tüdruku silmade eest varjas. Ta tegi seda meelega, et tüdrut veidi kiusata. Ilus tüdruk, väike flirt ei tee kunagi paha, mõtles ta enesekindlalt. "Nii sobib?" päris ta siis naeratades.
Ralph Cloeten
Ralph Cloeten
Populaarne tüüp
Populaarne tüüp

Postituste arv : 166
Join date : 19/07/2012
Age : 29

http://clubcreate.com/#!/none222

Tagasi üles Go down

No idea what I'm doing here Empty Re: No idea what I'm doing here

Postitamine by Victoria Brown Nelj Juul 19, 2012 6:55 pm

"Jahm minu ime armas taevas," lausus Vicky naeratades. See isik varjas endiselt tema taevast. "Veidi veel paremale nii... em üks meeter," ütles ta muigega. Victoria ei olnud veel märganud seda, kes oli siia kõndinud.
Victoria Brown
Victoria Brown
Populaarne tüüp
Populaarne tüüp

Postituste arv : 181
Join date : 19/07/2012

Tagasi üles Go down

No idea what I'm doing here Empty Re: No idea what I'm doing here

Postitamine by Katherine Pierce Nelj Juul 19, 2012 6:58 pm

Katherine seisis puu juures ja vaatas neid. Ta ei tahtnud juttu segada. Kui tuleb paus, küll siis on Katherinel aega, noh, aega on ju igavesti.
Katherine Pierce
Katherine Pierce
Populaarne tüüp
Populaarne tüüp

Postituste arv : 171
Join date : 19/07/2012

Tagasi üles Go down

No idea what I'm doing here Empty Re: No idea what I'm doing here

Postitamine by Ralph Cloeten Nelj Juul 19, 2012 7:01 pm

"Sinu ime armast taevast?" kordas Ralph veelkord, et natuke tüütavalt kõlada. "Olgu olgu, mis ma ikka siin kenat neiut kiusan" lausus ta naeratades. Noormees potsatas tüdruku kõrvale istuma ning lausus. "Ma olen Ralph, muide." Ta suudles tüdrukut põsele. "Me hollandis tervitame sedasi kenasid tüdrukuid," selgitas ta naeratades. Ta oli tõesti heas tujus. Muusika mõjus Ralphile alati hästi.
Ralph Cloeten
Ralph Cloeten
Populaarne tüüp
Populaarne tüüp

Postituste arv : 166
Join date : 19/07/2012
Age : 29

http://clubcreate.com/#!/none222

Tagasi üles Go down

No idea what I'm doing here Empty Re: No idea what I'm doing here

Postitamine by Victoria Brown Nelj Juul 19, 2012 7:03 pm

"Jahm, minu taevas," ütles ta jättes ime armsa ära. "Tänan," lausus kui see isik lõpetas tema kisusamise. "Ma olen Victoria," ütles ka siis oma nime. "Hm... pole kunagi seal Hollandis käinud. Tundub olevat huvitav koht," ütles ta muigega.
Victoria Brown
Victoria Brown
Populaarne tüüp
Populaarne tüüp

Postituste arv : 181
Join date : 19/07/2012

Tagasi üles Go down

No idea what I'm doing here Empty Re: No idea what I'm doing here

Postitamine by Katherine Pierce Nelj Juul 19, 2012 7:04 pm

"Vabandust, aga kas te juhuslikult teate, et selles pargis tohib olla vaid kolmekesi, ohutus, siin on viimasel ajal olnud palju, loomarünnakuid, see pole eriti ohutu. Kas tohib ma ühinen teiega?" astus Katherine puu tagant välja ja manas näole süütu ilme. "Ma olen Elena, Elena Gilbert." ütles Katherine ja sammus noorte poole.
Katherine Pierce
Katherine Pierce
Populaarne tüüp
Populaarne tüüp

Postituste arv : 171
Join date : 19/07/2012

Tagasi üles Go down

No idea what I'm doing here Empty Re: No idea what I'm doing here

Postitamine by Victoria Brown Nelj Juul 19, 2012 7:09 pm

"Name sounds familiar, ah see plika, kes hiljuti just no sealt sillalt alla sõitsis koos oma sõbra Matt''iga, kes oli roolis. Minu teada ta uppus ära," lausus Victoria midagi, millest ta ise ka eriti midagi aru ei saanud. Selle uue esimest lauset ta ignoreeris, ta teadis väga hästi, et see mis ta ütles oli puhas vale.
Victoria Brown
Victoria Brown
Populaarne tüüp
Populaarne tüüp

Postituste arv : 181
Join date : 19/07/2012

Tagasi üles Go down

No idea what I'm doing here Empty Re: No idea what I'm doing here

Postitamine by Katherine Pierce Nelj Juul 19, 2012 7:11 pm

"Jah, need ei ole just väga head mälestused sealt sõidust, aga surid ju ainult mu vanemad, mina jäin ellu ja see oli peaaegu aasta tagasi." Katherine ei saanud millesti aru enma, miks nii vanast asjast jälle räägitakse.
Katherine Pierce
Katherine Pierce
Populaarne tüüp
Populaarne tüüp

Postituste arv : 171
Join date : 19/07/2012

Tagasi üles Go down

No idea what I'm doing here Empty Re: No idea what I'm doing here

Postitamine by Ralph Cloeten Nelj Juul 19, 2012 7:13 pm

"Meeldiv tutvuda Victoria," lausus Ralph ning naeratas. "Holland on vahva koht jahm," lisas siis Ralph. Kui kolmas isik nendega ühines lausus Ralph tema jutu peale: "Mis looma rünnakud, sa mõtled, et põdrad tulevad kallale?" päris Ralph naerdes. "Meeldiv tutvuda Elena, mina olen Ralph," lausus siis noormees. Kuuldes edasist juttu rahunes Ralph maha ning lausus: "Kurb kuulda, et su vanematega nii läks,"
Ralph Cloeten
Ralph Cloeten
Populaarne tüüp
Populaarne tüüp

Postituste arv : 166
Join date : 19/07/2012
Age : 29

http://clubcreate.com/#!/none222

Tagasi üles Go down

No idea what I'm doing here Empty Re: No idea what I'm doing here

Postitamine by Victoria Brown Nelj Juul 19, 2012 7:14 pm

"Ei, ei, eile sõitis Elena koos Matt'iga linnast välja ja siis tänu ühele isikule, em... nimi oli tal vist Rebkah, kes oli tee peal ees. Seega Matt sõitis teelt välja, kus Elena uppus aga Matt päästeti kuna Elena soovis seda," lausus Victoria, ta oli seda kuskilt kuulnud, seda polnud veel üheskis ajalehes kirjas. Ta ei mäleta ainult kust ta seda kuulis. "Em, yeah right, see esimene lause mis ta ennem ütles on vale, ma tean väga hästi seda, ma olen siin elanud juba aasta.Siin pole mingi sugust loomade ohtu või mida iganes," lausus ta. "Loomulikult meeldiv tutvuda teie mõlemaga," ütles ta naeratades.
Victoria Brown
Victoria Brown
Populaarne tüüp
Populaarne tüüp

Postituste arv : 181
Join date : 19/07/2012

Tagasi üles Go down

No idea what I'm doing here Empty Re: No idea what I'm doing here

Postitamine by Ralph Cloeten Nelj Juul 19, 2012 7:18 pm

Ralph ei saanud enam midagi aru. Kaks õrnema soo esindajat rääkisid ja rääkisid väga kiiresti. "No ma räägin siin pole põtru karta," lausus ta siis, et tuua vestlusesse taas positiivne toon.
Ralph Cloeten
Ralph Cloeten
Populaarne tüüp
Populaarne tüüp

Postituste arv : 166
Join date : 19/07/2012
Age : 29

http://clubcreate.com/#!/none222

Tagasi üles Go down

No idea what I'm doing here Empty Re: No idea what I'm doing here

Postitamine by Katherine Pierce Nelj Juul 19, 2012 7:20 pm

"Oota, tagasi eelmise jutu juurde." juhtis Katherine teemat tagasi. "Matt sõitis teelt välja! Sillalt alla! Rebekah! Kas Elena suri?" küsis Katherine ja haaras tüdruku näost kinni. "KAS ELENA SURI?" karjus Katherine talle näkku.
Katherine Pierce
Katherine Pierce
Populaarne tüüp
Populaarne tüüp

Postituste arv : 171
Join date : 19/07/2012

Tagasi üles Go down

No idea what I'm doing here Empty Re: No idea what I'm doing here

Postitamine by Victoria Brown Nelj Juul 19, 2012 7:23 pm

"Libahunte?" pakkus järsku Victoria, ta oli vanaemalt kuulnud, et siin elevad ka vampiirid ja libahundid. Nendega tuleb eriti ettevaatlik olla. Ta vanaema elas siin linnas lapsena ja ta oli pidevalt kõige selle keskel kui aeti neid taga, eriti vampiire. "Ilmselt küll, kuna teda ei jõutud päästa," lausus Vicky.

Elena tuli ka siiski parki. Ta oli saanud haiglast välja ja ta oli seal ühe süütu medõe kogemata tapnud, et verd saada. Ta oli siis nüüd pargis ja kõndis niisama ringi. Ta märkas eemal Katherine ja kahte tundmatud isikut. "Ei, ma ei surnud, kui võib nii öelda," lausus ta naeratades kui oli nende juures.
Victoria Brown
Victoria Brown
Populaarne tüüp
Populaarne tüüp

Postituste arv : 181
Join date : 19/07/2012

Tagasi üles Go down

No idea what I'm doing here Empty Re: No idea what I'm doing here

Postitamine by Katherine Pierce Nelj Juul 19, 2012 7:27 pm

Katherine pöördus ümber ja paljastas kihvad. "Kelle verd sa siis enne said, nõid nägi ette, et sured?" urises Katherine ja varjas oma kihvad. "Verd, Elena? Ma tean, et sa tahad." näitas Katherine käega noorte peale. "Ja need polnud libahundid, need olid vampiirid." vastas ta Vicile ja paljastas oma kihvad ja punased silmad.
Katherine Pierce
Katherine Pierce
Populaarne tüüp
Populaarne tüüp

Postituste arv : 171
Join date : 19/07/2012

Tagasi üles Go down

No idea what I'm doing here Empty Re: No idea what I'm doing here

Postitamine by Ralph Cloeten Nelj Juul 19, 2012 7:30 pm

Inimesi tuli aina juurde. Ralph ei saanud enam midagi aru. "Tahate öelda, et siin linnas on libahunte ja vampiire ja veel mine tea äkki Harry Potteri sarnased võlurid ka?" päris ta ise uskumata, et see jutt tõesti tõsi on.
Kui ta kihvu nägi ehmatas ta ära. "Okei okei ma usun, olete rahul nüüd," lausus ta aralt ning taganes vaikselt.
Ralph Cloeten
Ralph Cloeten
Populaarne tüüp
Populaarne tüüp

Postituste arv : 166
Join date : 19/07/2012
Age : 29

http://clubcreate.com/#!/none222

Tagasi üles Go down

No idea what I'm doing here Empty Re: No idea what I'm doing here

Postitamine by Victoria Brown Nelj Juul 19, 2012 7:32 pm

"Vampiir," karjus siis Victoria täiest kõrist. Ta ei kavatsenud ära joosta kuna ta teadis, et see on mõtetu üritus. Ta lamas ikka vaikselt edasi.

[i]"Em... ma ei tea kelle veri, siin on meil haiglas uus arst. Kes annab kõigile, kellel on haavad, mis on surmavad vampiiri verd. Ilmselt temealt saingi seda kuna üleeile ma minestasin kodus ära," seletas Elena midagi. "Katherine ei," lausus ta siis Katherinele. Ta ei hakka avalikus kohas küll kedagi tapma.


Viimati muutis seda Victoria Brown (Nelj Juul 19, 2012 7:34 pm). Kokku muudetud 3 korda
Victoria Brown
Victoria Brown
Populaarne tüüp
Populaarne tüüp

Postituste arv : 181
Join date : 19/07/2012

Tagasi üles Go down

No idea what I'm doing here Empty Re: No idea what I'm doing here

Postitamine by Katherine Pierce Nelj Juul 19, 2012 7:33 pm

"Harry Potterit ehk mitte, aga nõidu võid siit küll leida." urises Katherine ja naeris. "Miks Rebekah sind tappa tahtis? Vaata, ma pole uudistega kursis olnud. Peale seda, kui ma sinu jaoks vamppiritapjat otsima läksin ja ta mu peaaegu tappis." ütles Katherine ja oli ühe sammuga Elena juures. "Ehk viid mind lõunasöögi juures uudistega kurssi?" näitas Katherine poisi ja tüdruku peale.
Katherine Pierce
Katherine Pierce
Populaarne tüüp
Populaarne tüüp

Postituste arv : 171
Join date : 19/07/2012

Tagasi üles Go down

No idea what I'm doing here Empty Re: No idea what I'm doing here

Postitamine by Ralph Cloeten Nelj Juul 19, 2012 7:37 pm

"Nii, et te ei tapagi meid PRAEGU," lausus Ralph ärevalt. "Milline lohutus," lausus ta ironiliselt. "Normaalsesse linna ma sain ikka selle korteri," lausus Ralph pettunult kui oli saanud teada, et siin linnas on vampiire libahunte ja paar nõida ka veel. Kuulnud katharine'i uut lauset ehmus ta uuesti. "Ma küll lõunasöök ei ole, pigem nagu sobib mind hommikul süüa," püüdis Ralph ka sellest olukorrast nalja abil välja pääseda.
Ralph Cloeten
Ralph Cloeten
Populaarne tüüp
Populaarne tüüp

Postituste arv : 166
Join date : 19/07/2012
Age : 29

http://clubcreate.com/#!/none222

Tagasi üles Go down

No idea what I'm doing here Empty Re: No idea what I'm doing here

Postitamine by Victoria Brown Nelj Juul 19, 2012 7:40 pm

"Rebkah, ei tahtnud mind tegelt tappa. Ta tahtis takistada, seda et ma ei läheks linnast välja. Klaus on surnud," ütles Elena ja vaatas taevasse. "Tyler ka ilmselt," ütles ta mõne aja pärast. "Ma viin sind siis sel ajal kurssi ehk siis tunni aja pärast, praegu ma pean minema kahjuks," lausus ta kõndis neist eemale oma kodu poole.

Victoria ainult lamas seal rahus edasi ja vaatas nende kahe vampiiri poole. "Sellest pole kasu Ralph," lausus ta siis Ralph'ile ja ei kavatsenudgi end liihutada kohe üldse.
Victoria Brown
Victoria Brown
Populaarne tüüp
Populaarne tüüp

Postituste arv : 181
Join date : 19/07/2012

Tagasi üles Go down

No idea what I'm doing here Empty Re: No idea what I'm doing here

Postitamine by Katherine Pierce Nelj Juul 19, 2012 7:42 pm

Sekundiga seisis Katherine Elena ees. "Kui sa lähed, võib mul tekkida tahtmine süüa, ja siin on ka head verd. Ehk lükkad selle kohtumise edasi, või vaatad homme uudistest veel paari loomarünnakut? Valik on sinu, Elena." ütles Katherine ja astus Elena eest ära.
Katherine Pierce
Katherine Pierce
Populaarne tüüp
Populaarne tüüp

Postituste arv : 171
Join date : 19/07/2012

Tagasi üles Go down

No idea what I'm doing here Empty Re: No idea what I'm doing here

Postitamine by Ralph Cloeten Nelj Juul 19, 2012 7:45 pm

Ralph jälgis ärevusega toimuvat. Kui üks vampiir lahkus tundis noormees kergendust. "Milest pole kasu?" päris ta segaduses olles Victorialt. Ta oli endiselt valvel. Üks vampiir oli veel ikka nende juures. Kui Katharine Elena valiku ette pani ehmus arg Ralph taas. Ralph oli valmis jooksu panema kui selleks vajadus tekkis. Ta oli kindel, et jookseb sellest nais vampiirist kiiremini. Enesekindel ja arg nagu ta oli..
Ralph Cloeten
Ralph Cloeten
Populaarne tüüp
Populaarne tüüp

Postituste arv : 166
Join date : 19/07/2012
Age : 29

http://clubcreate.com/#!/none222

Tagasi üles Go down

No idea what I'm doing here Empty Re: No idea what I'm doing here

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3 1, 2, 3  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele