Mystic Falls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lõpuks leidsin su..

5 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3 1, 2, 3  Next

Go down

Lõpuks leidsin su.. Empty Lõpuks leidsin su..

Postitamine by Ralph Cloeten Püh Juul 22, 2012 4:25 pm

Peale Mystic Grillis juhtunud oli Ralph täitsa segane. Mõistagi polnud Ralph ennem kunagi armunud olnud. Ta läks kiiruga koju ja üritas interneti abil teada saada, kus Bonnie, kelle perekonna nime ta isegi ei teadnud, elab. Perekonna nime leidmisega ei läinud väga kaua, selle sai ta Mystic Fallsi kooli kodulehelt, kuid elukoha leidmisega oli natuke raskem. Ralph teadis küll, et sedasi teiste inimeste järel interneti kaudu nuhkida ei ole ilus, kuid ta tahtis üle kõige Bonnie't jälle näha. Õnneks leiab internetist lõpuks kõik vajaliku kui ainult viitsida otsida. Niisiis saavutas ka Ralph, mis tahtis.

Kiiruga pani ta selga lumivalge jakki, mida ta alati pidulikel puhkudel kandis ning kaunid taas valged kingad. Kiirelt lõhn peale ja mees kiirustas lähimasse poodi, kust võis osta lilli. Soovitud õrnroosad roosid peos kihutas Ralph edasi. Lõppuks leidis ta end maja ees, mis pidi tema andmetel olema Bennetite maja ja just siin pidi Bonnie elama. Ralph peitis roosid seljataha, hingas sügavalt sisse ning oli valmis uksele koputama. Loodetavasti on ikka õige maja, lootis mees, võttis julguse kokku ning lausus siis endamisi:"Läheb lahti," Ta koputas, astus sammu tagasi ning jäi ootama..
Ralph Cloeten
Ralph Cloeten
Populaarne tüüp
Populaarne tüüp

Postituste arv : 166
Join date : 19/07/2012
Age : 29

http://clubcreate.com/#!/none222

Tagasi üles Go down

Lõpuks leidsin su.. Empty Re: Lõpuks leidsin su..

Postitamine by Stefan Salvatore Püh Juul 22, 2012 4:38 pm

Bonnie oli just sõrmuse valmis saanud, kui ta kuulis koputust. Ta vaatas aknast. Ralph? Kuidas ta küll mu üles leidis? Ta jooksis ukse juurde, toetas ennast korraks seljaga ukse peale, sättis juukseid korda, hingas ja avas ukse. "Ralph! Sina," naeratas tüdruk. Oli tore teda jällenäha, kuigi oli tal muud tegemist.
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore
Aktiivne elanik
Aktiivne elanik

Postituste arv : 125
Join date : 15/07/2012

Tagasi üles Go down

Lõpuks leidsin su.. Empty Re: Lõpuks leidsin su..

Postitamine by Ralph Cloeten Püh Juul 22, 2012 4:43 pm

"Tsau," alustas Ralph ning naeratas soojalt. "Ega ma ei sega? Või tulin väga valel ajal?" päris ta siis viisakusest ning silmitses üksisilmi tüdrukut. Ta kohendas oma haaret lillede ümber, mis endiselt ta selja taga olid, samas valmistudes neid üsna pea üle andma. Siiski ennem pidi ta saama kinnituse, et ta tüdrukut ei sega või väga valel ajal ei tulnud.
Ralph Cloeten
Ralph Cloeten
Populaarne tüüp
Populaarne tüüp

Postituste arv : 166
Join date : 19/07/2012
Age : 29

http://clubcreate.com/#!/none222

Tagasi üles Go down

Lõpuks leidsin su.. Empty Re: Lõpuks leidsin su..

Postitamine by Stefan Salvatore Püh Juul 22, 2012 4:47 pm

"Usu mind, sa ei sega kunagi," naeris tüdruk, aga talle tuli meelde see musivärk. Eeem... piinlik. "Ega ma sind selle suudlusega... ei tüüdanud?".
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore
Aktiivne elanik
Aktiivne elanik

Postituste arv : 125
Join date : 15/07/2012

Tagasi üles Go down

Lõpuks leidsin su.. Empty Re: Lõpuks leidsin su..

Postitamine by Ralph Cloeten Püh Juul 22, 2012 4:55 pm

Seda oli hea Ralphil rõõm kuulda, et ta on alati oodatud. "Ah ole ikka" lausus Ralph. "See oli minu elu esimene väga hea suudlus, kuigi peab tunnistama, et see käis nii kiiresti, et ma vaevu jõudsin sellele reageerida," lisas ta. Nüüd on vast õige hetk, mõtles Ralph endamisi ning tõi siis seljatagant nähtavale kimbu õrnroosasid roose. "Need on sulle," lausus ta ja tegi nii armsa näo pähe kui ta vähegi suutis, ise lootes, et lillekimp tüdrukut rõõmustab.
Ralph Cloeten
Ralph Cloeten
Populaarne tüüp
Populaarne tüüp

Postituste arv : 166
Join date : 19/07/2012
Age : 29

http://clubcreate.com/#!/none222

Tagasi üles Go down

Lõpuks leidsin su.. Empty Re: Lõpuks leidsin su..

Postitamine by Stefan Salvatore Püh Juul 22, 2012 5:06 pm

"Issand kui armsad lilled," võttis ta roosid ja nuusutas neid, "ega sa ise ka alla ei jäe," muigas tüdruk. "Kuid ma loodan, et teine suudlus kehvem pole," asetas Bonnie lilled lauale ja pani käed ümber poisi piha, ning seejärel hakkas poisile liginema, kikivarvukil, suu suudluseks valmis.
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore
Aktiivne elanik
Aktiivne elanik

Postituste arv : 125
Join date : 15/07/2012

Tagasi üles Go down

Lõpuks leidsin su.. Empty Re: Lõpuks leidsin su..

Postitamine by Ralph Cloeten Püh Juul 22, 2012 5:12 pm

Ralph asetas käe samuti ümber tüdruku piha ning lähenes oma huultega aeglaselt neiu omadele ning üsna pea nende huuled kohtusidki. See on vist ikka parem kui esimene suudlus, mõtles Ralph ning jätkas suudlemist. Mõtted kadusid tema peast ning Ralph keskendus vaid suudlusele.
Ralph Cloeten
Ralph Cloeten
Populaarne tüüp
Populaarne tüüp

Postituste arv : 166
Join date : 19/07/2012
Age : 29

http://clubcreate.com/#!/none222

Tagasi üles Go down

Lõpuks leidsin su.. Empty Re: Lõpuks leidsin su..

Postitamine by Stefan Salvatore Püh Juul 22, 2012 5:15 pm

Tüdruk võttis varsti oma huuled poisi omadelt. Ta pani käe poisi põsele ja laskus tagasi jalgadele. "Tule sisse," naeris tüdruk ja tõmbas poisi sisse.
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore
Aktiivne elanik
Aktiivne elanik

Postituste arv : 125
Join date : 15/07/2012

Tagasi üles Go down

Lõpuks leidsin su.. Empty Re: Lõpuks leidsin su..

Postitamine by Ralph Cloeten Püh Juul 22, 2012 5:26 pm

Ralph järgnes tüdrukule ning sulges enda järel ukse. Ta vaatas veidi Bonnie majas ringi ning suunas siis kiirelt oma pilgu taas tüdrukule ning naeratas talle soojalt. "Vot see suudlus oli juba midagi väga väga head, sa oled selles tõsiselt hea," kinnitas Ralph pidades suudlemist silmas.
Ralph Cloeten
Ralph Cloeten
Populaarne tüüp
Populaarne tüüp

Postituste arv : 166
Join date : 19/07/2012
Age : 29

http://clubcreate.com/#!/none222

Tagasi üles Go down

Lõpuks leidsin su.. Empty Re: Lõpuks leidsin su..

Postitamine by Stefan Salvatore Püh Juul 22, 2012 5:34 pm

"Oi ma tänan," naeris Bonnie ja pani lilled vaasi. "Kas sa tahtsid minust muidu midagi, et siia tulid?" naeratas Bonnie poisile.
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore
Aktiivne elanik
Aktiivne elanik

Postituste arv : 125
Join date : 15/07/2012

Tagasi üles Go down

Lõpuks leidsin su.. Empty Re: Lõpuks leidsin su..

Postitamine by Ralph Cloeten Püh Juul 22, 2012 6:25 pm

"Palun," lausus Ralph naeratades "Tahtsin lihtsalt sinuga olla, ei muud. Kui sind segan või su aega raiskan, võin ära ka minna," vastas Ralph.
Ralph Cloeten
Ralph Cloeten
Populaarne tüüp
Populaarne tüüp

Postituste arv : 166
Join date : 19/07/2012
Age : 29

http://clubcreate.com/#!/none222

Tagasi üles Go down

Lõpuks leidsin su.. Empty Re: Lõpuks leidsin su..

Postitamine by Stefan Salvatore Püh Juul 22, 2012 6:40 pm

"Mitu korda ma ütlema pean, sa ei sega ju mind. Sa oled nagu totukene," naeris tüdruk ja suudles poissi. Ta ei suudelnud tavaliselt võõraid. Aga tegelikult Ralph oli ju võõras.
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore
Aktiivne elanik
Aktiivne elanik

Postituste arv : 125
Join date : 15/07/2012

Tagasi üles Go down

Lõpuks leidsin su.. Empty Re: Lõpuks leidsin su..

Postitamine by Ralph Cloeten Püh Juul 22, 2012 6:46 pm

Ralph muigas. Ta suudles tüdrukut vastu ning naeratas siis. "Kujuta ette, ma olen elanud 20 aastat, aga ma pole kunagi varem nii ilusat ja meeldivat tüdrukut kui sina kohanud. Ja täna oli see hea päev, mil ma sind kohtasin ja näe, siin me siis oleme," lausus Ralph "22 Juuli on minu õnne päev," lisas ta valjult ja enesekindlalt.
Ralph Cloeten
Ralph Cloeten
Populaarne tüüp
Populaarne tüüp

Postituste arv : 166
Join date : 19/07/2012
Age : 29

http://clubcreate.com/#!/none222

Tagasi üles Go down

Lõpuks leidsin su.. Empty Re: Lõpuks leidsin su..

Postitamine by Bonnie Bennett Püh Juul 22, 2012 6:59 pm

"Ralph, sa oled tore kutt, aga ära väga kiirelt võtta, me alles kohtusime. Ja ma tean. Sa oled väga meeldiv kutt ja ma ei välistagi seda, et ma ei võiks sind kunagi armastada, aga võtame rahulikult, eks?" ütles Bonnie väikse naeratusega. Millegipärast tuli talle meelde Jeremy.
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett
Aktiivne elanik
Aktiivne elanik

Postituste arv : 122
Join date : 21/07/2012

Tagasi üles Go down

Lõpuks leidsin su.. Empty Re: Lõpuks leidsin su..

Postitamine by Ralph Cloeten Püh Juul 22, 2012 7:03 pm

"Ma ei kiirustagi," lausus Ralph naeratades. "Ma lihtsalt... tahtsin sind nii väga näha," lisas siis Ralph häbelikult. "Ma saan aru, Võtame siis rahulikult," ütles ta siis lõbusalt. "Tegelikult tahtsin ma sind oma peole ka kutsuda, noh soolaleiva peole, kas tuleksid?" päris siis Ralph äkki kui talle oli oma soolaleiva pidu meenunud.
Ralph Cloeten
Ralph Cloeten
Populaarne tüüp
Populaarne tüüp

Postituste arv : 166
Join date : 19/07/2012
Age : 29

http://clubcreate.com/#!/none222

Tagasi üles Go down

Lõpuks leidsin su.. Empty Re: Lõpuks leidsin su..

Postitamine by Bonnie Bennett Püh Juul 22, 2012 7:09 pm

"Loomulikult ma tahan sinuga tulla, millal see on? Kas juba praegu?" naeratas tüdruk. Poiss mõistis teda, tore.
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett
Aktiivne elanik
Aktiivne elanik

Postituste arv : 122
Join date : 21/07/2012

Tagasi üles Go down

Lõpuks leidsin su.. Empty Re: Lõpuks leidsin su..

Postitamine by Ralph Cloeten Püh Juul 22, 2012 7:14 pm

"Ei ei, mitte kohe," naeris Ralph samas olles rõõmus, et Bonnie nõus tulema on. "Neljapäeval," lausus siis Ralph. "Praegu võiks mdagi muud huvitavat teha, kui sul midagi selle vastu ei ole," lausus Ralph. Tal oli mõttes filmiõhtu või mingi muu õhtu. Ralph ootas, et äkki pakub Bonnie midagi huvitavat välja. Igatahes tahtis ta tüdrukule oma head kokkamisoskust näidata.
Ralph Cloeten
Ralph Cloeten
Populaarne tüüp
Populaarne tüüp

Postituste arv : 166
Join date : 19/07/2012
Age : 29

http://clubcreate.com/#!/none222

Tagasi üles Go down

Lõpuks leidsin su.. Empty Re: Lõpuks leidsin su..

Postitamine by Bonnie Bennett Püh Juul 22, 2012 7:20 pm

"Äkki veedame õhtu minu juures? Vaatame telekat, ma ei oska süüa teha, seega telliks pizzat, ah? Kell on ju kõigest kümme," pakkus tüdruk välja.
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett
Aktiivne elanik
Aktiivne elanik

Postituste arv : 122
Join date : 21/07/2012

Tagasi üles Go down

Lõpuks leidsin su.. Empty Re: Lõpuks leidsin su..

Postitamine by Ralph Cloeten Püh Juul 22, 2012 7:30 pm

"Ma juba unustasin su võimed," lausus Ralph "Jap panid jälle täppi peaaegu kõigega," selgitas Ralph ning muigas. "Sa panid ainult ühe asjaga mõõda," lausus ta siis kavalalt naeratades. "Pitsat vast ei hakka tellima, sest..." lausus ta ning tõmbas oma jaki hõlma alt välja pajalabida ning keerutas seda sõrmede vahel nagu jaapani action-filmides terariistadega tehakse. Pajalabidas oli tal põues nalja pärast, kui olukorda oli vaja lõbusamaks muuta, siis aitas see alati. Edev inimene nagu Ralph oli. "Teeme filmiõhtu ja sinna kõrvale sinu lemmikutsöögi," ütles mees siis ning kääris jaki varukad üles. "Anna korra oma käsi," palus poiss. "Tegelikult pole ma nii tavaline kui tundun," lisas ta. Ralph tahtis natuke nalja teha ja näidata, et ka tema suudab asju täppi panna. Ta lootis, et tüdruk sellise nalja peale ei pahanda.
Ralph Cloeten
Ralph Cloeten
Populaarne tüüp
Populaarne tüüp

Postituste arv : 166
Join date : 19/07/2012
Age : 29

http://clubcreate.com/#!/none222

Tagasi üles Go down

Lõpuks leidsin su.. Empty Re: Lõpuks leidsin su..

Postitamine by Bonnie Bennett Püh Juul 22, 2012 7:40 pm

"Oi meie väike Ralph kokkab," lendas poisi põsele veel üks musi. "No näita oma skilli siis. Aga mina valin filmi!" naeris Bonnie ja jooksis ülesse riideid vahetama.
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett
Aktiivne elanik
Aktiivne elanik

Postituste arv : 122
Join date : 21/07/2012

Tagasi üles Go down

Lõpuks leidsin su.. Empty Re: Lõpuks leidsin su..

Postitamine by Ralph Cloeten Püh Juul 22, 2012 7:51 pm

Mis ta lemmikroog siis olla saab, mõtles Ralph endamisi. Ta ütitas majas orienteeruda ning kööki leida. Ta avas ühe ukse. Vannituba. Ma olen ikka kõva kokk ise ei leia köökigi ülesse, mõtles Ralph ja siis avastas, et otsitu oli ta seljataga.

Ta suundus kööki, pani oma pajalabida tagasi tasku, et seda nalja kunagi uuesti teha saaks ning avas siis külmkapi. Seal oli rikkalikult igasugust. Hmm, mida ma teen, mõtles Ralph. Tal ei tulnud ühtki mõtet. Toiduaineid oli nii palju. Tavaline pasta ehk, mõtles ta ja võttis külmkapist vajalikud asjad välja ning sulges siis jalaga külmiku, sest käed olid toiduainetega hõivatud.

Ralph alustas tavalise pasta valmistamist, ise kiikas pidevalt, et näha millal Bonnie tuleb. Ta üritas anda oma parima, et see pasta hästi välja tuleks ning peagi oli see valmis. Paistis ilus, aga kas maitseb ka? Kindluse mõttes võttis ta külmikust sampanja ning serveeris õhtusöögi kahele.
Ralph Cloeten
Ralph Cloeten
Populaarne tüüp
Populaarne tüüp

Postituste arv : 166
Join date : 19/07/2012
Age : 29

http://clubcreate.com/#!/none222

Tagasi üles Go down

Lõpuks leidsin su.. Empty Re: Lõpuks leidsin su..

Postitamine by Bonnie Bennett Esm Juul 23, 2012 7:50 am

Bonnie võttis oma sini-valgetriibulise t-särgi seljast ja võttis oma põlve pealt katkised teksad ära. Mis võiks selga panna? Kleidi? Aga ilusa, sest tänane õhtu võib ju nende suhte edasi viia. Ta pani ühe sinise, alt poolt puhvis ja valge, lipsuga kleidi selga, ta nägi suurepärane välja.
Spoiler:

Seejärel sättis bonnie oma juuksed ülevale krunni, paar kiharat õlale langemas. Ta nägi ilus välja, ta oli valmis ning läks alla poisi juurde.

Ta oli valmistanud nii romantilise õhtusöögi. Siis läks tüdruk poisi juurde ja kallistas teda. Ta oli saanud endale nii hea sõbra.
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett
Aktiivne elanik
Aktiivne elanik

Postituste arv : 122
Join date : 21/07/2012

Tagasi üles Go down

Lõpuks leidsin su.. Empty Re: Lõpuks leidsin su..

Postitamine by Ralph Cloeten Esm Juul 23, 2012 10:46 am

Poiss kallistas tüdrukut vastu ning hoidis siis mõnda aega teda oma embuses. "Kui sa ise ka vaid teaksid kui kena sa oled.. ja täna õhtul näed sa tõeliselt vapustav välja" lausus Ralph naeratades ning vaatas tüdrukule otsa. Varsti vabastas Ralph tüdruku oma embusest ning suundus laua juurde. "Ehk sööme ennem ja siis vaatame filmi," pakkus ta. Pastat polnud just kõige mugavam teleri taga süüa."Ma kahjuks ei tea, mis su lemmiksöök on, aga ma loodan, et sulle pasta matseb," esitles ta oma valmistatut toitu ning lootis südamest, et ta tüdrukule oma kokandusoskustega pettumust ei valmistanud. "Itaalaste lemmik," lisas ta oma tehtud toidu tutvustuseks.
Ralph Cloeten
Ralph Cloeten
Populaarne tüüp
Populaarne tüüp

Postituste arv : 166
Join date : 19/07/2012
Age : 29

http://clubcreate.com/#!/none222

Tagasi üles Go down

Lõpuks leidsin su.. Empty Re: Lõpuks leidsin su..

Postitamine by Bonnie Bennett Esm Juul 23, 2012 5:12 pm

"Pasta on mu lemmiksöök, mulle see plaan sobib." Tüdruk istus lauda ja hakkas sööma. "See on super hea!" Tõesti, see oli nii hea. "Aga mida me vaatame?"

OT: sorry, mul halb kirjutada ipodis.
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett
Aktiivne elanik
Aktiivne elanik

Postituste arv : 122
Join date : 21/07/2012

Tagasi üles Go down

Lõpuks leidsin su.. Empty Re: Lõpuks leidsin su..

Postitamine by Jeremy Gilbert Esm Juul 23, 2012 6:08 pm

"Oo... no näed siis panin su lemmiksöögiga täppi," lausus Ralph rahulolevalt. Ralph istus samuti lauda ning hakkas vaikselt sööma. Tal oli väga hea meel, et tüdrukule valmistatud toit maitses. "Aitäh," tänas ta kui tüdruk tema toitu oli kiitnud. "Mu ema ütles ka mulle kunagi, et Ralph sa oled nii hea kokk, et lausa suitsuandur karjub vaimustusest," naljatles Ralph, seda nalja meeldis talle ikka teha. "Ma luban sul filmi valida, ma usun, et teed hea valiku," vastas siis poiss ning naeratas.

OT: pole viga Smile
Jeremy Gilbert
Jeremy Gilbert
Unine elanik
Unine elanik

Postituste arv : 2
Join date : 23/07/2012

Tagasi üles Go down

Lõpuks leidsin su.. Empty Re: Lõpuks leidsin su..

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3 1, 2, 3  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele