Mystic Falls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Keskpäeva ajal Einestamas

2 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Go down

Keskpäeva ajal Einestamas Empty Keskpäeva ajal Einestamas

Postitamine by Ralph Cloeten Püh Juul 22, 2012 10:00 am

Ralph jalutas endiselt ringi oma uues kodulinnas. Kõht kippus pika jalutuskäigu peale juba üsna tühjaks minema ning õnnega pooleks juhtus mees märkama kohta nimega "Mystic Grill" See peaks küll mingi baar või restoraan olema, mõtles Ralph endamisi ning otsustas asja uurida ning kui tegu on tõesti söögikohaga, siis kindlasti ka natuke seal einestada.

Ralph astus Mystic Grill'i sisse. See oli üks pime, väheste akendega baar. Timmis, eks vaatame on siin ka head söögid, mõtles mees ning suundus baari leti juurde. Ta kiikas korraks menüüd ning avastas, et päevapraad on üsna odav. See tundus olevat ka väga toitev ja rikkalik pala. Kõht oli ikka mehel üsna tühi ning Ralph otsustas kiirelt suure ja odava päevaprae kasuks. "Ma võtan ühe päevaprae," lausus ta ning tõi rahakotist nähtavale vajaliku raha(2,5 $). Ralphile öeldi, et ta valiks laua ning praad saabub kohe.

Ralph läks ja hõivas üsna baarileti lähedal ühe laua ning jäi oma praadi ootama. Praegu oli Mystic Grillis üsna vähe rahvast. Oli ka keskpäev. Normaalne, et siin vähe rahvast on. Kindlasti on õhtuti, siin rahvast nagu raba, mõtles mees ning jätkas ootamist.
Ralph Cloeten
Ralph Cloeten
Populaarne tüüp
Populaarne tüüp

Postituste arv : 166
Join date : 19/07/2012
Age : 29

http://clubcreate.com/#!/none222

Tagasi üles Go down

Keskpäeva ajal Einestamas Empty Re: Keskpäeva ajal Einestamas

Postitamine by Bonnie Bennett Püh Juul 22, 2012 10:16 am

Bonnie pidi Elenale sõrmuse tegema. Ta pani taskusse ühe väikse, aga ilusa sõrmuse, millele ta pidi nõiduse peale panema. Aga cammoon, ka nõidadel on kõht tühi, seega ta tahtis võtta ühe prae. Järsku friikartulid viineritega. See sai kiirelt valmis. Ta oli tõesti masenduses. Ta parim sõber on nüüd ka vampiir. Kuidas see võimalik on? Tal oleks vaja seltsi. Aga kõikides laudades olid vanamehed või mõni meie kooli tiinekas. Kuid järsku sattus Bonnie pilk poisile, keda ta esimest korda näeb. Ta on vist uus.

"Kas ma võin liituda?" tuli Bonnie oma praega poisi laua juurde, naeratades ja üritades välja selgitada, kes see poiss on.
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett
Aktiivne elanik
Aktiivne elanik

Postituste arv : 122
Join date : 21/07/2012

Tagasi üles Go down

Keskpäeva ajal Einestamas Empty Re: Keskpäeva ajal Einestamas

Postitamine by Ralph Cloeten Püh Juul 22, 2012 10:26 am

Ralph ärkas oma mõtetest kui keegi teda äkki kõnetas. Ta tõstis pilgu ning vaatas enda ees seisvat tüdrukut. Tema ees seisis ilus ja tõmmu tüdruk. "Muidugi, Muidugi võid liituda," ütles Ralph õhinaga ning naeratas. Samal ajal jõudis ka Ralphi päevapraad kohale. Mees viis oma pilgu tüdrukule, naeratas soojalt ning otsustas siis end tutvustada: "Ma olen Ralph," Ta ulatas oma käe välja , et tüdruk seda suruda saaks nagu ikka tutvumisel tehakse. Vähemalt Ralph oli harjunud nii toimima.
Ralph Cloeten
Ralph Cloeten
Populaarne tüüp
Populaarne tüüp

Postituste arv : 166
Join date : 19/07/2012
Age : 29

http://clubcreate.com/#!/none222

Tagasi üles Go down

Keskpäeva ajal Einestamas Empty Re: Keskpäeva ajal Einestamas

Postitamine by Bonnie Bennett Püh Juul 22, 2012 10:33 am

Tüdruku naeratus venis suuremaks. "Meeldiv tutvuda, Ralph. Mina olen Bonnie," ulatas ta oma käe vastu. " Ta tundis käe läbi, et poiss on uus ja nägi midagi veel, mida Bonnie veel ei avalda, sest see oli natukene naeruväärne. Teise käega pani ta oma prae lauale. Siis ta istus ja asetas oma käed põlvedele, pani silmad kinni, neelatas, tegi silmad lahti ja küsis: "Sa oled uus, eks?"
OT: Sorri, segane post suht Very Happy
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett
Aktiivne elanik
Aktiivne elanik

Postituste arv : 122
Join date : 21/07/2012

Tagasi üles Go down

Keskpäeva ajal Einestamas Empty Re: Keskpäeva ajal Einestamas

Postitamine by Ralph Cloeten Püh Juul 22, 2012 10:42 am

"Meeldiv tutvuda, Bonnie," vastas Ralph viisakalt ning hoidis naeratust endiselt näol. Kui tutvus oli tehtud võttis Ralph esimese ampsu oma päevapraest, kõht oli liiga tühi, et end tagasi hoida, siis rändas tema pilk taas tagasi tüdrukule. Tüdruk oli hetkeks silmad sulgenud. Ralph ei mõistnud, miks Bonnie nii oli teinud. "Uus jah, panid täppi," kinnitas Ralph Bonnie ütlust.

Ot: Pole midagi, polnud väga segane Smile
Ralph Cloeten
Ralph Cloeten
Populaarne tüüp
Populaarne tüüp

Postituste arv : 166
Join date : 19/07/2012
Age : 29

http://clubcreate.com/#!/none222

Tagasi üles Go down

Keskpäeva ajal Einestamas Empty Re: Keskpäeva ajal Einestamas

Postitamine by Bonnie Bennett Püh Juul 22, 2012 10:44 am

"Ütleme nii, et panen kõigega täppi," pilgutas Bonnie poisile silma, võttis ühe friikartuli ja pistis selle korra kastmesse, siis suhu. "Millal sa siia tulid?"
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett
Aktiivne elanik
Aktiivne elanik

Postituste arv : 122
Join date : 21/07/2012

Tagasi üles Go down

Keskpäeva ajal Einestamas Empty Re: Keskpäeva ajal Einestamas

Postitamine by Ralph Cloeten Püh Juul 22, 2012 10:55 am

"Enesekindlus mulle meeldib," lausus Ralph muiates kui tüdruk talle silma oli pilgutanud. "Alles paar päeva tagasi jõudsin, ostsin siia korteri. Olen tegelikult pärit Hollandist, tulin ameerikasse oma õpinguid jätkama, kool tegelikult siit ikka üsna kaugel, kuid Mystic Falls oli ainus koht, kus korterit oli saada," rääkis Ralph.
Ralph Cloeten
Ralph Cloeten
Populaarne tüüp
Populaarne tüüp

Postituste arv : 166
Join date : 19/07/2012
Age : 29

http://clubcreate.com/#!/none222

Tagasi üles Go down

Keskpäeva ajal Einestamas Empty Re: Keskpäeva ajal Einestamas

Postitamine by Bonnie Bennett Püh Juul 22, 2012 11:01 am

"Vauu, siis ma ju meeldin sulle," muigas tüdruk ja sosistas: "sest usu, mu teine nimi on enesekindlus." Märkamatult oli tüdrukul juba praad söödud. Kõht oli ka täis saadud. "Sul on huvitav ajalugu."
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett
Aktiivne elanik
Aktiivne elanik

Postituste arv : 122
Join date : 21/07/2012

Tagasi üles Go down

Keskpäeva ajal Einestamas Empty Re: Keskpäeva ajal Einestamas

Postitamine by Ralph Cloeten Püh Juul 22, 2012 11:09 am

"Meeldid," kinnitas Ralph ning naeratas. Kui Bonnie oma teist nime mainis muigas Ralph. Ta võttis veel ühe ampsu oma praest ning suunas siis pilgu uuesti Bonnie'le. "On küll, aga ma vean kihla, et rohkem sa täppi ei pane," vastas mees samuti enesekindlalt ning naeratas suunates oma tähelepanu täielikult Bonnie'le. Teda huvitas ikka see, miks tüdruk vahepeal silmad oli sulgenud. Kas tal on midagi südamel, mõtles Ralph endamisi. Ta tundub üsna heas tujus olevat, vaevalt tal mingi mure on, jätkas Ralph endamisi arutlemist. Uus tuttav oli tema jaoks veel täielik müsteerium. Ralph ootas huviga, kas Bonnie suudab veel midagi ära arvata.
Ralph Cloeten
Ralph Cloeten
Populaarne tüüp
Populaarne tüüp

Postituste arv : 166
Join date : 19/07/2012
Age : 29

http://clubcreate.com/#!/none222

Tagasi üles Go down

Keskpäeva ajal Einestamas Empty Re: Keskpäeva ajal Einestamas

Postitamine by Bonnie Bennett Püh Juul 22, 2012 11:16 am

"Ma tean, et see kõlab veidralt, aga kas annaksid oma käe?" küsis tüdruk, tehes küsiva näo. Kuna poiss oli uus, siis ta ei teadnud ju libahuntide ja nõidade jne. kohta. Mingigi vaheldus, mõtles tüdruk. Aga jah, poiss oli päris kuum.
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett
Aktiivne elanik
Aktiivne elanik

Postituste arv : 122
Join date : 21/07/2012

Tagasi üles Go down

Keskpäeva ajal Einestamas Empty Re: Keskpäeva ajal Einestamas

Postitamine by Ralph Cloeten Püh Juul 22, 2012 11:25 am

Poiss ulatas oma käe Bonnie'le. Ta ei aimanud, mida tüdruk sellega teha tahab, kuid ta usaldas tüdrukut. Vampiir ta kindlasti ei ole ja kena on ta peale kauba, miks mitte teda usaldada, mõtles mees.
Ralph Cloeten
Ralph Cloeten
Populaarne tüüp
Populaarne tüüp

Postituste arv : 166
Join date : 19/07/2012
Age : 29

http://clubcreate.com/#!/none222

Tagasi üles Go down

Keskpäeva ajal Einestamas Empty Re: Keskpäeva ajal Einestamas

Postitamine by Bonnie Bennett Püh Juul 22, 2012 11:30 am

Järsku võttis tüdruk oma käe. Ta nägi midagi kohutavat. "Su pere.. orjad...," ta ei mõistunud mida ta nägi. Ta vaats poisile otsa ja vaatas teda küsiva näoga.
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett
Aktiivne elanik
Aktiivne elanik

Postituste arv : 122
Join date : 21/07/2012

Tagasi üles Go down

Keskpäeva ajal Einestamas Empty Re: Keskpäeva ajal Einestamas

Postitamine by Ralph Cloeten Püh Juul 22, 2012 11:40 am

Ralphil vajus suu lahti kui Bonnie need kolm sõna lausus. "Kust sa tead?" päris Ralph imestunult. Mees vaatas oma kätt, mille tüdruk oli lahti lasknud. Ta vist paneb tõesti kõigega täppi, mõtles Ralph hämmastunult. See ei ole inimlik, et ta sellega ka täppi pani, jätkas Ralph endamisi arutlemist. Eile nägin vampiire, kes siis tema veel on, ei andnud mõtted mehele rahu.

Siiski ta rahunes, paistis, et Bonnie ei taha talle halba. Ralph otsustas, et räägib veidi oma perekonna ajaloost: "Mu vanaisa oli.... kunagi ori, aga ta pääses põgenema ja jõudis Hollandisse," Ralphil oli küll veidi ebameeldiv sellest rääkida, kuid ta oli otsustanud, et usaldab tüdrukut ning räägib talle sellest.
Ralph Cloeten
Ralph Cloeten
Populaarne tüüp
Populaarne tüüp

Postituste arv : 166
Join date : 19/07/2012
Age : 29

http://clubcreate.com/#!/none222

Tagasi üles Go down

Keskpäeva ajal Einestamas Empty Re: Keskpäeva ajal Einestamas

Postitamine by Bonnie Bennett Püh Juul 22, 2012 11:46 am

"Mul on nii kahju, ma ei tahtnud segada, vabandust, ma ei oleks tohtinud..." ütles tüdruk segaselt ja vaatas poissi kurva näoga. "Ma parem lahkun," ütles ta ja tõusis püsti.
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett
Aktiivne elanik
Aktiivne elanik

Postituste arv : 122
Join date : 21/07/2012

Tagasi üles Go down

Keskpäeva ajal Einestamas Empty Re: Keskpäeva ajal Einestamas

Postitamine by Ralph Cloeten Püh Juul 22, 2012 11:52 am

"Ei, palun ära mine," lausus Ralph ning haaras tüdrukul käest, et tal lahkumist takistada. "Pole midagi," kinnitas Ralph. "Palun, sa oled.... noh viimased päevad on olnud suhteliselt hullumelsed minu jaoks ja sa oled praegu esimene ja ainus inimene, keda ma tunnen, et võin usaldada," ütles Ralph leebelt üritades endiselt veenda Bonnie't mitte lahkuma. "Minu perekonna ajalugu on nagu on ja kui sul ongi mingi võime, et sa suudab kõike ära arvata, siis ma ei pane seda pahaks," lisas ta kiirelt. Ralph tundis, et tüdruk meeldib talle. Ta oleks teinud praegu kõik, et tüdruk ei lahkuks.
Ralph Cloeten
Ralph Cloeten
Populaarne tüüp
Populaarne tüüp

Postituste arv : 166
Join date : 19/07/2012
Age : 29

http://clubcreate.com/#!/none222

Tagasi üles Go down

Keskpäeva ajal Einestamas Empty Re: Keskpäeva ajal Einestamas

Postitamine by Bonnie Bennett Püh Juul 22, 2012 11:54 am

Tüdruk hoidis poisil endiselt käest kinni. "Kui sa mind usaldad, siis. Oled ka üleaja inimene, kes sellest jamast osa ei võta." Oih, tüdruk ei oleks pidanud seda öelma.
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett
Aktiivne elanik
Aktiivne elanik

Postituste arv : 122
Join date : 21/07/2012

Tagasi üles Go down

Keskpäeva ajal Einestamas Empty Re: Keskpäeva ajal Einestamas

Postitamine by Ralph Cloeten Püh Juul 22, 2012 11:59 am

"Jah, ma usaldan sind," kinnitas Ralph veelkord, üritades tüdrukut tagasi laua äärde istuma veenma. "Mis asjast?" päris Ralph hetkeks segadusse sattudes. "Palun ära mine," lunis Ralph. Ta tõesti ei teadnud miks ta äkki sedasi tüdrukusse kiindunud oli.
Ralph Cloeten
Ralph Cloeten
Populaarne tüüp
Populaarne tüüp

Postituste arv : 166
Join date : 19/07/2012
Age : 29

http://clubcreate.com/#!/none222

Tagasi üles Go down

Keskpäeva ajal Einestamas Empty Re: Keskpäeva ajal Einestamas

Postitamine by Bonnie Bennett Püh Juul 22, 2012 12:02 pm

"Ära muretse, ma jään sinuga. Alati, kui sul kedagi vaja on. Aga... kas sa..," neelatas korraks tüdruk, "usud vampiiridesse?". Nad ju usaldasid üksteist, seega võis Bonnie küsida.
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett
Aktiivne elanik
Aktiivne elanik

Postituste arv : 122
Join date : 21/07/2012

Tagasi üles Go down

Keskpäeva ajal Einestamas Empty Re: Keskpäeva ajal Einestamas

Postitamine by Ralph Cloeten Püh Juul 22, 2012 12:05 pm

Ralph rahunes. Ta tuju paranes kui Bonnie lubas, et ei lahku. Kuuldes küsimust vampiiride kohta lausus Ralph tasasel häälel ja rahulikult: "Enne eilset ei uskunud, aga siis kohtasin ühe päevaga lausa kahte neist,"
Ralph Cloeten
Ralph Cloeten
Populaarne tüüp
Populaarne tüüp

Postituste arv : 166
Join date : 19/07/2012
Age : 29

http://clubcreate.com/#!/none222

Tagasi üles Go down

Keskpäeva ajal Einestamas Empty Re: Keskpäeva ajal Einestamas

Postitamine by Bonnie Bennett Püh Juul 22, 2012 12:07 pm

"Siis sa tead, jah, meil on siin vampiire, libahunte ja isegi .. nõidasi," ohkas tüdruk.
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett
Aktiivne elanik
Aktiivne elanik

Postituste arv : 122
Join date : 21/07/2012

Tagasi üles Go down

Keskpäeva ajal Einestamas Empty Re: Keskpäeva ajal Einestamas

Postitamine by Ralph Cloeten Püh Juul 22, 2012 12:37 pm

"Jah," kinnitas Ralph. Nüüd ta taipas. Bonnie oli kõigega täppi pannud just sellepärast, et tal olid nõia võimed. "Nii, et sa siis oledki...." alustas Ralph. Ta ei tahtnud seda välja öelda, sest öelda nõid, nii kaunile tüdrukule, ei sedasi ei sobinud. "Sa oled..." alustas Ralph uuesti, kuid ikka ei suutnud lauset lõpetada.
Ralph Cloeten
Ralph Cloeten
Populaarne tüüp
Populaarne tüüp

Postituste arv : 166
Join date : 19/07/2012
Age : 29

http://clubcreate.com/#!/none222

Tagasi üles Go down

Keskpäeva ajal Einestamas Empty Re: Keskpäeva ajal Einestamas

Postitamine by Bonnie Bennett Püh Juul 22, 2012 12:40 pm

"Nõid, jah, ma olen. Aga see ei muuda midagi, mida sa minust tead. Minu kõik lähedased on vampiirid, kui see sulle ei sobi siis sul ei ole mõtet minuga üldse ollagi," tüdruk oli liiga otsekohane, ma tean, aga nende suhet ei ole mõtet alustada valedel. Sõprussuhet.
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett
Aktiivne elanik
Aktiivne elanik

Postituste arv : 122
Join date : 21/07/2012

Tagasi üles Go down

Keskpäeva ajal Einestamas Empty Re: Keskpäeva ajal Einestamas

Postitamine by Ralph Cloeten Püh Juul 22, 2012 12:54 pm

"Ei ei," alustas Ralph. Ta ei tahtnud, et Bonnie ta eemale tõukaks. "Saa aru, ma tulin siia linna paar päeva tagasi. See kõik on minu jaoks uus ja hullumeelne. Paar nädalat tagasi ma naersin selle üle kui uudistes näidati kuidas üks naine rääkis, et ta on libahunte näinud. Ma arvasin, et nõiad ja vampiirid esinevad ainult raamatutes ja tänapäeva noortele mõeldud filmides," rääkis Ralph tõsiselt. "Kuid ma kohanen ja mul ükskõik olgu su onu kasvõi jõuluvana ja sugulasteks kari põhjapõtru, kuid see ei muuda seda, et sa oled väga hea... ja meeldiv inimene," lausus Ralph naeratades ning üritas tõsisesse vestlusese veidi huumorit lisada. Ta oli tüdrukusse juba esimesel kohtamisel kõvasti kiindunud. Miks? Seda teadis vaid Ralphi süda ning ta lootis südamest, et tüdrukust saab tema hea sõber.
Ralph Cloeten
Ralph Cloeten
Populaarne tüüp
Populaarne tüüp

Postituste arv : 166
Join date : 19/07/2012
Age : 29

http://clubcreate.com/#!/none222

Tagasi üles Go down

Keskpäeva ajal Einestamas Empty Re: Keskpäeva ajal Einestamas

Postitamine by Bonnie Bennett Püh Juul 22, 2012 12:57 pm

Võibolla isegi midagi enamat, kui hea sõber? Ralphiga koos oli hea olla. "Siis nüüd sa tead, et see on tõsi. Aga mis minusse puutub, ei ole mul enda teada põhjamaalt sugulasi," naeris tüdruk.
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett
Aktiivne elanik
Aktiivne elanik

Postituste arv : 122
Join date : 21/07/2012

Tagasi üles Go down

Keskpäeva ajal Einestamas Empty Re: Keskpäeva ajal Einestamas

Postitamine by Ralph Cloeten Püh Juul 22, 2012 1:02 pm

Ralph naeris korraks Bonnie lause peale ning sõnas siis tõsiselt: "Ma lepin sellega, et sa oled see kes sa oled, kuid minu silmis oled sa endiselt üks väga kaunis ja meeldiv tüdruk, kellega ma täna kohtusin. Ja ma olen väga tänulik, et ma täna juhtusin sellessse söögikohta einestama." lausus Ralph ning haaras Bonnie ühe käe, mis laual lebas ning hoidis seda õrnalt oma kahe käe vahel.
Ralph Cloeten
Ralph Cloeten
Populaarne tüüp
Populaarne tüüp

Postituste arv : 166
Join date : 19/07/2012
Age : 29

http://clubcreate.com/#!/none222

Tagasi üles Go down

Keskpäeva ajal Einestamas Empty Re: Keskpäeva ajal Einestamas

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele